Changes between Initial Version and Version 1 of People


Ignore:
Timestamp:
Jun 29, 2009, 6:41:35 PM (13 years ago)
Author:
Igor Rodacovski
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
  • People

    v1 v1  
     1= Universidades =
     2 
     3 * Adriano Giraldi Fisch (UFRGS) [[BR]]
     4 * Alan Argolo Quadros (UFBA) [[BR]]
     5 * Alécio Binotto (UFRGS) [[BR]]
     6 * Andréa Cabral Farias (UFRGS) [[BR]]
     7 * Antônio José Valleriote Nascimento (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     8 * Argimiro Resende Secchi (Coordenador Geral - COPPE/UFRJ) [[BR]]
     9 * Asher Kiperstok (UFBA) [[BR]]
     10 * Bruno Cardozo Mohler (UFRGS) [[BR]]
     11 * Caio Felipe Curitiba Marcellos (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     12 * Carlos Eduardo Pereira (UFRGS) [[BR]]
     13 * Christian Azambuja  Pagot (UFRGS) [[BR]]
     14 * Darci Odloak (Coordenador - USP) [[BR]]
     15 * Debora Jung Luvizetto (UFRGS) [[BR]]
     16 * Domingos Fabiano de Santana Souza (UFRN) [[BR]]
     17 * Eduardo Antônio Zañartu Allendes (MACKENZIE) [[BR]]
     18 * Eduardo Moreira Lemos (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     19 * Eliza Ito (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     20 * Enrique Luis Lima (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     21 * Estefane da Silveira Horn (UFRGS) [[BR]]
     22 * Evandro Luis Alvaristo (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     23 * Evaristo Chalbaud Biscaia Júnior (Coordenador - COPPE/UFRJ) [[BR]]
     24 * Fábio Pereira dos Santos (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     25 * Fernando Mario Preihs Guimarães (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     26 * Gabriela Esporleder Stratmann (UFRGS) [[BR]]
     27 * Gerson Fernandes Araujo Junior (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     28 * Gérson Balbueno Bicca (UFRGS) [[BR]]
     29 * Gláucia Freitas de Souza (USP) [[BR]]
     30 * Gustavo Barboza de Melo (UFRGS) [[BR]]
     31 * Hellen Esteves (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     32 * Igor Rodacovski (UFRGS) [[BR]]
     33 * Irma Maria da Silva Bueno (UFRGS) [[BR]]
     34 * Jorge Otávio Trierweiler (UFRGS) [[BR]]
     35 * Josias Junges (UFRGS) [[BR]]
     36 * Kao Cardoso Felix (UFRGS) [[BR]]
     37 * Leonardo Dorigo Ribeiro (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     38 * Lilian Rodrigues Canabarro (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     39 * Lizandro Sousa (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     40 * Luís Eduardo Brose Piotrowicz (UFRGS) [[BR]]
     41 * Marco Antonio Muller (UFRGS) [[BR]]
     42 * Marcos Lovatto Alencastro (UFRGS) [[BR]]
     43 * Marcos Vinícius Soldera Grando (UFRGS) [[BR]]
     44 * Marcus Darci Rutsatz (UFRGS) [[BR]]
     45 * Maria Aparecida de Paula Lima (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     46 * Marla Azário Lansarin (UFRGS) [[BR]]
     47 * Maurício Bezerra de Souza Jr (EQ/UFRJ) [[BR]]
     48 * Maurício Carvalho Maciel (UFRGS) [[BR]]
     49 * Míriam Tvrzská Gouvêa (Coordenadora - MACKENZIE) [[BR]]
     50 * Monique Agostini Pezzini (UFRGS) [[BR]]
     51 * Nauro da Silveira Junior (UFRGS) [[BR]]
     52 * Nilo Sérgio Medeiros Cardozo (UFRGS) [[BR]]
     53 * Nina Paula Gonçalves Salau (UFRGS) [[BR]]
     54 * Núbia do Carmo Ferreira (UFRGS) [[BR]]
     55 * Paula Betio Staudt (UFRGS) [[BR]]
     56 * Pedro Aprigliano Fernandes (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     57 * Rafael de Pelegrini Soares (Coordenador - UFRGS) [[BR]]
     58 * Rafael Nelson Abramovitch (COPPE/UFRJ) [[BR]]
     59 * Raquel Mainardi Pillat (UFRGS) [[BR]]
     60 * Ricardo de Moura Rivaldo (UFRGS) [[BR]]
     61 * Ricardo de Araújo Kalid (UFBA) [[BR]]
     62 * Rodolfo Rodrigues (UFRGS) [[BR]]
     63 * Sara Scomazzon Masiero (UFRGS) [[BR]]
     64 * Tiago da Silva Osório (UFRGS) [[BR]]
     65 
     66 
     67= Empresas =
     68 
     69 * Alexandre Feoli Anele (BRASKEM) [[BR]]
     70 * Ana Sueli Almeida (INNOVA) [[BR]]
     71 * Andrey Copat (BRASKEM) [[BR]]
     72 * Antônio João dias Prestes (BRASKEM) [[BR]]
     73 * Artur Toledo Martins de Oliveira (BRASKEM) [[BR]]
     74 * Cláudio Luis Muller (P. TRIUNFO) [[BR]]
     75 * Edson Cordeiro do Valle (VRTech) [[BR]]
     76 * Eduardo José Dotti (P. TRIUNFO) [[BR]]
     77 * Euclides Almeida Neto (PETROBRAS) [[BR]]
     78 * Fábio Brião de Oliveira (REFAP) [[BR]]
     79 * Fábio dos Santos Liporace (CENPES/PETROBRAS) [[BR]]
     80 * Fabio Takeshi Mizutani (CENPES/PETROBRAS) [[BR]]
     81 * Gustavo Alberto Neumann (BRASKEM) [[BR]]
     82 * José Maria Pinto Ferreira (Rio Engenharia) [[BR]]
     83 * Joyce Stone de Souza Aires (CENPES/PETROBRAS) [[BR]]
     84 * Laura Lopes de Oliveira (REFAP) [[BR]]
     85 * Lucas Holz (TriSolutions) [[BR]]
     86 * Luis Gustavo Soares Longhi (REFAP) [[BR]]
     87 * Luiz Carlos Braun Fossati (BRASKEM) [[BR]]
     88 * Luiz Paulo Silva Vasconcellos (CENPES/PETROBRAS [[BR]]
     89 * Luiza Milbrath Jorge (BRASKEM) [[BR]]
     90 * Marcelo Bohrer Guarita (BRASKEM) [[BR]]
     91 * Marcos Vinicius de Carvalho Gomes (CENPES/PETROBRAS) [[BR]]
     92 * Mário César Mello Massa deCampos (CENPES/PETROBRAS) [[BR]]
     93 * Natã dos Santos Espíndola (CENPES/PETROBRAS) [[BR]]
     94 * Oscar Rotava (PETROBRAS) [[BR]]
     95 * Paulo Torres (REFAP) [[BR]]
     96 * Rafael Winck Espinosa (INNOVA) [[BR]]
     97 * Ricardo Guilherme Duraiski (TriSolutions) [[BR]]
     98 * Rodrigo Simion Hunger (INNOVA) [[BR]]
     99 * Sérgio Gregório de Oliveira (CENPES/PETROBRAS) [[BR]]
     100 * Tiago Fiorenzano Finkler (VRTech) [[BR]]
     101 * Tiago Mohr (BRASKEM) [[BR]]